ריח מרענן, תחושת רכות ותוצאות שאפשר ממש לראות.

סיפורי הצלחה של לקוחות מרוצות

לימור ד.
"כאחת שסובלת מסבוריאה באזור הT- בפנים, היה חשוב לי למצוא תכשיר לניקוי פנים שלא ייבש ויגרה את העור. זאת הסיבה שהשתמשתי בכמה סוגים. אחד לניקוי ואחד להסרת איפור עד שהכרתי את תכשיר הניקוי של הידרולה. המרקם הקרמי עם ריח של לימונית מדהים!! עושה את העבודה על הצד הטוב ביותר. גם מנקה וגם מסיר איפור, כולל איפור עמיד"
אורלי ב.פ
"לאורית היקרה, רכשתי ממך קרם יום, קרם עיניים ומסכת הזנה  ומאותו הרגע שהשתמשתי במוצריך התחלתי לקבל תגובות מדהימות!! חברה שאלה אותי, מה עשית לפנים? את נראית פתאום הרבה יותר צעירה… אחת אמרה לי פתאום רואים לך את העיניים. אז רציתי להגיד לך תודה רבה, אישה מוכשרת שכמותך"
אדווה כ.
"אני משתמשת בפילינג ובקרם פנים כבר חצי שנה ופשוט חייבת להמליץ לכולם. בתור אימא ל-2 ילדים קטנים בלי טיפת זמן לעצמי המוצרים נוחים לשימוש, נעימים  והכי חשוב לא צריך לחכות הרבה זמן לתוצאות. ממליצה בחום!"
טלי ב.ש
"אני משתמשת בקרם לילה. תחושה נהדרת לעור פנים יבש במיוחד. הזנה מוצלחת של תכשיר שנספג במהירות וביעילות לעור הפנים. הקרם במרקם קטיפתי. נעים. מריח טוב ותוצאות נהדרות על עור הפנים.  משתמשת בתכשירים אורגנים בעשור האחרון. מרגישים את האיכות, וכתוצאה, אינני מגיעה יותר לקוסמטיקאית. תודה!"
דינה ט.
"אני רוצה להמליץ על שלושה מוצרים. כל אחד מהם הוא מעולה בפני עצמו אבל השילוב בניהם יחד פשוט מנצח.  קרם הניקוי מנקה היטב את העור ומשאיר את העור ללא תחושת של יובש כמו סבונים רגילים, הפילינג עדין לעור וישר אחרי השימוש, אפשר לראות את העור יותר בהיר ונקי ומסכת הלחות ללא שטיפה, נספגת בקלות והעור נשאר נעים ורענן. ממליצה בחום על המוצרים וללא ספק אנסה מוצרים נוספים מהסדרה"
ויקי א.
"התאהבתי במוצרים של הידרולה בפעם הראשונה שניסיתי אותם בגלל העדינות שלהם. שילוב של ריח מרענן של  עשבים טריים,  ותחושה קלילה ונעימה על העור.  בפעם השנייה התאהבתי בהם אחרי שבועיים כשהתחלתי לראות שיפור במראה עור הפנים שלי. מה שמיוחד בעיני זה העובדה, שלמרות העדינות שלהם זה עובד"
נירית ו.
"שמעתן על המלאכים הקטנים שבאים בלילה ומחוללים ניסים בעור שלכן… קוראים להם הידרוסולים. מאז שהתחלתי להשתמש במוצרים של הידרולה העור שלי מחייך אלי כל בוקר. האישה המדהימה שעומדת מאחורי הידרולה – אורית לוי היא אדם נפלא, שאני מודה ליקום שפגשתי בה.  ממליצה לכן בחום על המוצרים!"